У день сонячного затемнення рекомендують прописувати свої цілі та бажання на рік за особливою схемою.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Сьогодні, 10 червня, у Києві за умови ясної погоди можна буде побачити сонячне затемнення. Максимальної фази воно досягне о 14:15, а закінчиться – о 15:03.

Лікарі попереджають, що затемнення може негативно позначитися на самопочутті людей. Дію цього природного явища на поведінку і самопочуття можна відчувати за два тижні до її настання. Особливо страждають метеозалежні люди.

Тетяна Мельниченко, астропсихологиня, розповіла, що під час сонячного затемнення рекомендують прописувати свої цілі на рік за 4 рівнями: фінансовий, інтелектуальний, соціальний та духовний. Важливо, що писати потрібно в теперішньому часі, ніби це вже реалізовано.

«Цей період особливий, адже в нас сонячне затемнення та весь його коридор співпав із ретроградним Меркурієм. Також у нас зараз Марс у падінні за східною астрологією. Зараз часто в людей немає сили та енергії, часто важко знаходити спільну мову з іншими – вас можуть не чути та не розуміти. Найпростіший спосіб, щоб досягти гармонії в цей день та протягом кількох наступних – зрозуміти, що ці всі люди довкола, навіть ті, які роблять нам якісь неприємності, це посланці Всесвіту, які допомагають нам донести інформацію, як потрібно розвиватися та в якому напрямку нам рухатися», – зазначила пані Тетяна.

За словами астропсихологині, під час затемнення також потрібно звернути увагу на фінансовий бік свого життя, попрацювати зі своїм родом та контролювати харчування. Водночас не бажано в період затемнення вживати алкоголь.

Пані Тетяна пояснила також, що місячне затемнення, для порівняння, більше впливає на психо-емоційний стан та на жінок. А коли підходимо до сонячного затемнення – більше йде робота з нашим «его».

«Ми можемо працювати на двох рівнях із нашим «его». Це може бути робота з гординею, а може бути робота з невпевненістю. Всесвіт нам буде підкидати певні ситуації, де нам потрібно буде робити дії, спрямовані на гармонізацію свого «его». Під час цього нам підкидатимуть людей, які нас можуть дратувати», – наголосила астропсихологиня.

Цікаво, що, за словами пані Тетяни, у період коридору затемнення люди закладають фундамент на 18 з половиною років.

«Проаналізуйте те, що було у вас у 2003 році. Можна сказати, що ви зараз скаладєте іспит 2003-го. Водночас закладаєте фундамент на 18 із половиною років вперед. Якщо ви конфліктували в цей період, якщо порвали з кимось стосунки – у найближчий період вам може бути важко налагодити ці стосунки. Тому старайтеся в період сонячного затемнення та взагалі коридорів затемнення уникати конфліктних ситуацій. Окрім цього, намагайтеся зрозуміти, що ці люди роблять це не зі зла», – розповіла Тетяна Мельниченко.

До слова, свої цілі на рік можна писати протягом усієї доби сонячного затемнення. А починати реалізовувати ці цілі астропсихологиня рекомендує після 23 червня, коли закінчиться ретроградний Меркурій, адже тоді буде більше сил та енергії.

Фото: pixabay