Попри те, що всі пляжі столиці готові приймати відпочивальників, купатися у водоймах все ж варто з обережністю

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Олег Рубан, начальник ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, розповів, що на столичних пляжах можна відпочивати, однак у водоймах потрібно купатися з обережністю. Зокрема – контролювати дані про якість води.

За словами пана Олега, у водоймах можуть час від часу з’являтися бактерії. Їхня поява зумовлена порушенням водообміну Київського водосховища і річки Дніпро. Ці процеси не дають можливості для безпечного купання.

Однак начальник Держпродспоживслужби запевняє, що якість води перевіряється тричі на тиждень.

«Сьогодні Київська міська влада намагається в цілому підготувати всі пляжі. Але є деякі природні речі, які необхідно вирішувати на державному рівні – це програма очищення Циївського водосховища. Це також контроль за скидами каналізацій в Київській області, які сьогодні можуть бути не контрольованими», – зазначив Олег Рубан.

До слова, на 5 пляжах Києва виявили перевищення вмісту у воді лактозопозитивної кишкової палички. Це зокрема спостерігається на пляжах «Троєщина», «Веселка», «Тельбін», «Вербний» та «Пуща-Водиця».

У Держпродспоживслужбі рекомендують людям використовувати ці пляжі лише як зони відпочинку. Знову купатися там можна буде, коли показники вмісту кишкової палички повернуться до нормативних значень.

Фото: фейсбук