Дарницька ТЕЦ розповіла як проходить перевірку Держекоінспекції.

Держекоінспеція розпочала позапланову перевірку роботи Дарницької ТЕЦ, що належить компанії «Євро-Реконструкція».

Перевірятимуть, чи дотримується підприємство природоохоронного законодавства. На самій ТЕЦ кажуть, – екологічні стандарти у пріоритеті компанії. Тому постійно стежать за викидами у повітря та час від часу самі ініціюють екоперевірки.

«Якщо підприємство діє в межах дозволів, спрямоване на відкритість і приховувати нема чого підприємству і пан В’ячеслав Селіванов звернувся до нас з проханням провести перевірку. Підписано направлення, проводить перевірку Державна екологічна інспекція України із залученням лабораторних сил і засобів лабораторій кількох регіонів» – відзначив голова екологічної інспекції України Андрій Мальований.

На вході до Дарницької ТЕЦ в усіх відвідувачів перевіряють температуру та проводять дезінфенфекцію. Далі – короткий інструктаж із техніки безпеки на підприємстві. Окрім Держекоінспеції до перевірки запросили і представників громадськості.

Нині, аби зменшити шкідливі викиди в повітря, на підприємстві встановили сучасний екофільтр на котлі №6. Такий самий будують і на сьомому. Їхня вартість – понад 200 мільйонів гривень. До 2022 року у планах ТОВ «Євро-Реконструкція» поставити фільтри на усі котли. Це зменшить шкідливі викиди у 80 разів.

Фото: Фейсбук