У чоловіка жодного разу не виникало бажання переїхати в інше місце.

Про це повідомили в спецпроекті «Київ Європейський» програми «Київ. NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Пол Ніланд – ірландець, який уже 20 років мешкає в Києві та навіть брав участь у Революції Гідності.

Чоловік народився в Ірландії, виріс в Англії, одружився на Кіпрі, а працює в Україні. За час, що Пол мешкає у Києві, у нього жодного разу не виникало бажання переїхати в інше місце.

«Чому Україна? Думаю, що це не обрав Україну, а вона мене. Я тут давно. Я відчуваю себе українцем», – зазначив Пол.

Ірландець каже, що любить Україну за силу та незламність її народу.

«Я дивився довкола й думав, куди я потрапив – це ж чудове місце. Люди з поспішкою. Чоловіки, які тримають сумочки своїх дружин. У мене не було ніяких труднощів у процесі адаптації. Як це могло бути складно? Грала музика, люди ходили по вулиці, красивий вид, хороший парк. У чому складність?», – згадує Пол Ніланд.

Батьки Пола розлучились, коли йому було 3. Тому відразу після закінчення школи він пішов заробляти гроші. Багато де працював, однак каже, що весь час йшов до проекту свого життя. Реалізувати його чоловік зміг у Київ. Нині Пол надає психологічну підтримку колишнім воєнним та їхнім сім’ям.

«Я пишаюся цим проектом, яким ми займаємося. Не знаю, чим більше, але і своїм сином, і своїм проектом я пишаюся і розумію, що це – саме те, що я правильно зробив», – каже Пол Ніланд.

Цікаво, що Олександр, син Пола, народився в Києві.

У вільний час Пол захоплюється грою на гітарі.

«Я без проблем розумію українську мову й розумію, що мені необхідно почати розмовляти щоденно українською. Але поки що мені зручніше говорити російською», – наголосив Пол Ніланд.

Свою сім’ю чоловік не бачив від початку пандемії. Рідні на Кіпрі, а він – у Києві. Тому Пол шукає розраду в сімейних фотоальбомах.

Київ подарував Полу другу сім’ю. Відтак, уявити своє життя поза межами чоловік не може.

«Усі мої близькі друзі – українці. Ми не різні. Так, паспорт, громадянство, можливо, щось різне показує, але ми не інші. Знову ж таки, на Майдані ми кричали, що Україна – це Європа. І це правда. Усі ми однакові», – зазначив Пол Ніланд.

Нагадаємо, у спецпроекті «Київ Європейський» на телеканалі «Київ» журналісти будуть розповідати про європейців, які переїхали до столиці України.

Раніше поляк Марек Сіеранта розповідав, як уже 7 років живе в столиці Україні.

Фото: скріншот