Депутат Бондарєв пропонував «вийти розібратися» в тому числі і лідеру власної фракції.

Учора під час пленарного засідання Київської обласної ради ледь не побилися двоє депутатів: Костянтин Бондарєв від «Батьківщини» провокував Володимира Сабадаша від «За майбутнє». Відео конфлікту опублікувала на своїй сторінці у Facebook депутатка «За майбутнє» Тетяна Самойленко.

На цьому відео Бондарєв звинувачує Сабадаша у тому, що той «вербує його людей», штовхає в груди та хапає за руки, промовляючи «Пішли, давай». Сабадаш не відповів на це нічим.

«Якщо він приїздить і моїх людей намагається вербувати, як тварина кагебешна (…) послухай, ще раз ти кудись приїдеш, я до тебе приїду і віжпи**жу» — сказав Бондарєв.

Конфлікт спробував владнати лідер фракції «За майбутнє» Ярослав Москаленко, який порадив Бондарєву «протверезіти». Однак той у відповідь почав «стрибати» на самого Москаленка, який на це лише посміхався. В результаті Бондарєва відвели у бік, при цьому він, щоправда, продовжував лаятися.

Зауважимо, що це вже не перший подібний інцидент з депутатом Бондарєвим: лише у листопаді його виштовхали з зали засідань Київоблради, коли він намагався завести в приміщення депутата з коронавірусом.

Фото: скріншот