Крім того, Арестович заявив, що жінки в українській армії - це жах, бо їх не вважають за людей.

Про це Олексій Арестович заявив в ефірі ISLAND TV.

За його словами, він не приймає пропаганду взагалі, а ЛГБТ+ – це пропаганда.

“Я людина консервативних поглядів, і я дійсно так вважаю. Я маю католицький світогляд, я ставлюся до кожної людини, як до людини. Я вважаю, що ЛГБТ не треба переслідувати. Проте вони девіанти, як левацький дискурс, тим паче дуже агресивний”, – зазначив Арестович.

Він додав, що негативно ставиться до прайдів на захист прав ЛГБТ.

“Я проти прайду. Тому що прайд це не хода за захист прав, це пропаганда. Для мене, прайд – це не форма захисту, це форма пропаганди через образ жертв. А я не люблю жертв і позицію жертви”, – заявив Арестович.

Крім того, Арестович прокоментував своє ставлення до жінок в українській армії.

“Жінкам в армії значно складніше. Жінка в армії – це жах, по-перше тебе не рахують за людину, по-друге проблема з гігієною, потім тебе намагаються постійно зробити об’єктом сексуального домагання, тому що жінка – не людина у групі чоловіків”, – зауважив радник офісу президента.

Арестович пояснив, що армійські цінності тяжіють ще до тих часів, коли на Запорізьку Січ не пускали жінок.

Нагадаємо, Арестович заявив, що ЛГБТ – це люди з відхиленням. Тому спільнота ЛГБТ закликала Володимира Зеленського та Офіс Президента звільнити Олексія Арестовича з посади радника голови ОП. Активісти вважають, що така риторика неприпустима, якщо Україна хоче бути в ЄС.

Арестович у відповідь опублікував своє фото в образі “Люсі-цукерки”, яку грав у театрі.

Фото: Фейсбук