Артем Бєсєдін висловився в дусі російської пропаганди про «гейропу», розповівши про ЛГБТ в Іспанії.

Нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін виступив з критикою людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Своє невдоволення Бєсєдін розкрив під час інтерв’ю блогу «Віддушівдушу».

«Це вже ненормально. Люди з нетрадиційною орієнтацією… їх в принципі не має бути. Є хлопчик, є дівчинка. Все. Для мене це, чесно… я от недавно відновлювався в Іспанії, тільки прилетів. Там люди гонять… у нас тут ше все по-божеськи, а там їх просто купи, ці клуби, ці прапори, ходять за руки… не можу на це дивитися. У мене є син, і я не хочу, шоб він дивився на піда*асів» — каже футболіст.

Бєсєдін особливо поскаржився на те, як йому неприємно дивитися на людей однієї статі, що ходять за руки.

«А якщо це тато та син? — І дьосна вилизують один одному? Я що піда*аса від нормального відрізнити не можу?», — різко заперечив Бесєдін.

На слова українця вже нібито відреагували в FARE Network (мережа «Футбол проти расизму в Європі»), однак цю інформацію поширюють російські видання без посилання на першоджерело.

Як ми повідомляли, Артем Бєсєдін отримав важке ушкодження в матчі Україна-Швеція в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи в липні. Той матч українці виграли 2:1, а вже в наступному «влетіли» англійцям з рахунком 4:0 і покинули турнір.

Зараз Бєсєдін лікується.

Фото: Фейсбук