Видання розпочало розслідування щодо неправдивої інформації.

Видавець британського журналу World Soccer видалив зі всіх онлайн-платформ статтю про існування нібито офшорних схем під час виплати зарплат гравцям “Динамо” Київ через неправдиву інформацію. Та розпочав внутрішнє розслідування. Про це повідомили на офіційному сайті ФК “Динамо”.

Так, після публікації статті “Динамо” звернулося до видання та медіахолдингу з вимогою зупинити поширення хибної інформації та спростувати оприлюднені дані, що не відповідають дійсності та завдають шкоди діловій репутації клубу.

“Ми надали британському виданню документи, які свідчать про те, що факти, викладені у статті, є фейками”, – зазначили у клубі.

Крім того, у “Динамо” встановили, що автором матеріалу був не британський журналіст, а колишній головний редактор офіційного сайту “Динамо” Олег Задерновський, звільнений у 2017 році.

Після звернення клубу, видавництво розпочало службову перевірку та внутрішнє розслідування, про результати яких обіцяли повідомити “Динамо” Київ.

Нагадаємо, World Soccer у номері за листопад опублікував матеріал про офшорні схеми в “Динамо” Київ під час виплати зарплат футболістам.

Фото: ФК “Динамо”