Ситуація з пальним у столиці досі складна.

Мережа автозаправних станцій WOG збільшила ліміт на продаж пального власникам карток Pride до 20 літрів на добу. Про це повідомляє прес-служба.

«З 00:00 9 травня збільшується обмеження до 20 літрів на добу для приватних клієнтів за готівкового розрахунку чи оплаті банківськими картками, і лише за наявності картки лояльності Pride», – ідеться в повідомленні компанії.

В компанії повідомляють, що цей крок «дозволить забезпечити ефективну роботу служб критичної інфраструктури, а клієнтам АЗК WOG дозволить заправитись достатньою кількістю пального, щоб дістатися до пункту призначення або до наступного АЗК для дозаправки».

Раніше в мережі діяло обмеження на продаж не більш як 10 літрів пального одному клієнту на добу.

Тим часом, журналіст Сергій Болотніков у своєму Фейсбуці розповів, як він заправляється на АЗС мережі АNP/Авіас. Мовляв, на них насправді подекуди ще є паливо.

Встановлюєте додаток Енерджі, купуєте в ньому бензин (42 грн), шукаєте там же на карті заправки з наявними паливом (їх дофіга) і позначені значком смартфону, приїжджаєте і заправляєтесь через додаток, навіть якшо на вивісці нулі. В Києві надійність не максимальна – на двох АЗК бензину насправді не було, хоча додаток вперто переконував в зворотньому. Але на трасі працює ідеально. Поки всі стояли в довжелезних чергах на Окко і ВОГ, я їв там хотдоги і пив каву, а всі 4 заправки по дорозі Київ-Львів робив в повній самотності” — йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук