Авіакомпанія заявляє, що це пов'язано з карантинними обмеження Естонії.

Про таку ситуацію в аеропорту Київ (“Жуляни”) із лоукостером Wizz Air написав журналіст Айдер Муждабаєв, якого не пустили на борт разом з його неповнолітньою дитиною

Він зазначив, що Wizz Air 9 липня відмовилась впускати пасажирів на борт літака Київ – Таллінн нібито через карантинні обмеження Естонії. Хоча, за словами журналіста, місцеві прикордонники підтвердили українським пасажирам, що в’їзд у країну можливий.

Проте авіаперевізник відмовив навіть після того, як за телефоном поліції та прикордонохорони Естонії пасажирам офіційно підтвердили, що їхній в’їзд у цю країну можливий.

Відмову в перевезенні мені надали не одразу. Додзвонитися в авіакомпанію за терміновим питання практично неможливо. В аеропорту в касі працівник не володіє жодною інформацією і не вирішує жодних питань“, – описав ситуацію Муждабаєв.

Журналіст написав відкриту скаргу та вимогу негайно перебронювати свій квиток на наступний рейс до Таллінна. Також подав запит до Міністерства інфраструктури, аби вплинуло на ситуацію, якщо є така можливість.

Сьогодні з рейсу до Талллінна, за його словами, “зняли пів літака”, а наступний рейс – 11 липня.

Журналіст Аркадій Бабченко описав схожу ситуацію, яка сталась із подругою його доньки. Вона мала намір полетіти авіарейсом Wizz Air до Естонії, при цьому отримавши інформацію про можливий в’їзд, посилаючись на заяви Міністерства закордонних справ Естонії та керівника закордонного відомства України Дмитра Кулеби. Офіційні дані свідчать про, що перешкод у польоті до Таллінна не мало б виникати. Однак представник авіакомпанії вимагав у дівчини документальне підвердження того, що її справді впустять. Хоча авіакомпанія не має права цього вимагати – це робота прикордонників.

Низкою ЗМІ вже подано запити до авіакомпанії щодо цієї ситуації, проте відповіді поки не недходило.

Раніше Естонія дозволила перетинати свій кордон людям, туристам з різних країн, зокрема й українцям. Але турист повинен пройти повну вакцинацію проти коронавірус.

Фото: Фейсбук