У 9-поверховому гуртожитку КНЕУ згоріли та пошкодилися і меблі, і техніка.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Пожежа у гуртожитку №4 Київського національного економічного університету на Дегтярівській, 49 сталась близько 8-ї вечора 8 вересня. Горіти почало у кімнаті на 6 поверсі. Вогнем та димом закоптилокімнати та віконні рами, знищило особисті речі студентів. Постраждалих, на щастя, немає. Студенти розповіли – все завдяки оперативному інформуванню про подію у телеграм-каналі гуртожитку:

У кімнаті на той момент проживав усього один студент. Усіх мешканців гуртожитку, чиї кімнати на цьому поверсі, та студентів з 7 поверху, тимчасово перемістили до інших гуртожитків, оскільких через запах диму наразі в кімнатах проживати неможливо.

“Постраждала кімната 204а від пожежі, та сусудні кімнати які частково затопило”, – повідомили в студмістечку КНЕУ.

Наразі після пожежі наразі в гуртожитку без світла залишається близько 15 студентів. У кімнаті де сталося загорання, поліцією проводяться слідчо-оперативні дії.

Як уточнила директорка студмістечка Антоніна Денисенко, перевіряється справність електрики у будівлі. Офіційних висновків ще немає.

Проте студенти розповіли телеканалу “Київ” не на камеру, що саме в цьому гуртожитку КНЕУ були проблеми з електрикою ще в 2019 році. Мешканці гуртожитку масово жалілися на цю проблему в адміністрацію, проте через пандемію заміну електрики відклали

Також мешканці гуртожиту зазначили, що кухня будівля була не в найкращому стані і студентам доводилося готувати їжу в пароварках.

Тим часом на відновлення костелу Святого Миколая у Києві після пожежі бізнесмени зібрали ще 6 мільйонів гривень

Фото: скріншот