Проте згодом фахівці відновили електропостачання водоканалу в місті Вишгород.

Без води, газу і світла опинились мешканці Вишгорода. У місті були заплановані планові відключення електроенергії, але чому адрес у списку відключення стало більше ДТЕк не пояснили навіть міському голові. Про це йшлося в ефірі ТСН. 

Kyiv Media

Місцеві мешканці через відсутність світла не можуть навіть набрати воду у бюветі в центрі міста, адже не працюють насоси. У ситуації містяни звинувачують місцеву владу.

Проте очільник міста Олексій Момот запевнив, щопланові відключення справді планувались, але чомусь виявилось, що відключених адрес значно більше, ані ж мало бути. Про це він намагався дізнатися у компанії-постачальника, але двері не відчинили.

Kyiv Media

«Кажуть, що не мають права відкривати двері міському голові, щоб пояснити, чому люди добу не мають електроенергії. Диспетчер начебто викликав аварійну бригаду і не знає, де проводяться аварійні роботи», – зазначив міський голова Олексій Момот.

Він додав, що жодних звітів при ймовірність виникнення таких проблем не було.

До слова, ДТЕК – приватна фірма, яка є монополістом на постачання електроенергії у Вишгороді.  У пресслужбі ДТЕК Київські регіональні електромережі згодом повідомили, фахівці відновили електропостачання водоканалу в місті Вишгород.

Kyiv Media

“24 листопада о 01:30 пошкодилась кабельна лінія ДТЕК Київські регіональні електромережі, що живить водоканал Вишгород та ще частину мешканців міста. Фахівці компанії вночі ліквідували пошкодження та о 9:45 відновили електропостачання, однак о 10:15 відбулось повторне відключення лінії. Спеціалісти провели додаткові оперативні ремонтні роботи та випробовування лінії і об 11:29 заживили водоканал та соціально-важливі заклади – школи та дитячі садочки”, – розповіли в компанії.

Проте зауважили, що наразі залишаються знеструмленими близько 4 тисяч жителів. Роботи планують завершити протягом робочого дня та до 17.00 повернути світло у всі домівки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що частина Вишгорода залишилась без світла, а інша частина і без води. Вишгородці у Фейсбук-групах сумно жартували про комунальний колапс, адже минулого тижня вони певний час були без газу.

Фото: скріншоти