Списки студентів, які вакцинувалися, збирають у Державному університеті телекомунакацій.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

При цьому студенти, які мешкають в університетському гуртожитку, що по вулиці Солом’янська 7А, кажуть, що знають про це мало. Ходять чутки, що невакцинованих від коронавірусу можуть виселити з гуртожитка, але це тільки непідтверджена інформація із соцмереж. Студенти про таке не чули.

При цьому велика частина студентів, що мешкають в гуртожитку Держуніверситету телекомунакацій, заявили, що не збираються робити щеплення проти коронавірусу.

Староста одного з блоків гуртожиткку Михайло підтвердив знімальній групі телеканалу “Київ”, що справді збирає списки вакцинованих студентів у своєму блоці. З якою метою йому сказали це робити – не знає.

– Так, я збираю є списки вакцинованих по своєму блоку.

– А для чого – повідомляли вам?

– Для чого ні. Можливо на виселення, можливо просто для інформації.

Вже в самому унверситеті бачити журналістів з телекамерми були не раді – спершу на вході охоронець сказав, що йому начебто не веліли впускати сторонніх. Але з третього разу він вдігукнувся на прохання знімальної групи і все ж зателефонував керівництву вишу. Там спершу відмовили у спілкуванні – мовляв вже нібито давали коментар іншим журналістам. Але все ж через 15 хвилин очікувань проректор з виховної роботи вийшов і розповів про те, для чого в університеті збирають списки вакцинованих студентів.

З гуртожитка виселяти нікого не збираємося… Списки складаються для того, щоби вакцинувати людей. У нас іде вакцинація зараз – кожного тижня ми замовляємо (мобвльну бригаду – ред.) для того, щоб вакцинувати тих, хто бажає“, – сказав проректор Анатолій Сало.

Додав, що у разі посилення карантинних обмежень не збираються якось перешкоджати нещепленим студентам.

У Солом’янській райдержадміністрації в коментарі для телеканалу зазначили, що не можуть щось рекомендувати університету. Виші в Україні можуть ухвалювати подібні рішення автономно.

Нагадаємо, в Українському гуманітарному інституті помер вакцинований студент. У МОЗ причину смерті не пов’язують зі щеплененям, деталі вивчає судмедекспертиза.

Фото: скріншот