Стартап Delfast, який хоче реалізувати ідею, вже придбав права на торгову марку, технологічні напрацювання ітд.

Київський стартап Delfast може запустити виробництво оновленої версії важкого мотоциклу «Дніпро» в Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє dev.ua з посиланням на коментар співзасновника бренду Сергія Денисенка.

За його словами, в США планується запуск виробництва електричного «Дніпра».

«Розробляється проект, як популяризувати марку «Днепр» за кордоном. Поки в Америці» — зазначив він.

Перед тим на сторінці Денисенка у Facebook були публікації процесу збірки, вочевидь, саме електричного «Дніпра». Однак жодних інших подробиць чи характеристик нового мотоцикла не наводилося.

Відомо також, що у липні Delfast отримали право на торгову марку «Дніпро», включаючи технологічні напрацювання, конструкторську документацію, інтелектуальну власність на існуючі розробки і дизайн культової моделі.

В майбутньому планується серійна розробка електромотоциклів.

Автором, ідеологом і творцем байка є Сергій Малик — український гонщик.

Скріншот з бази «Укрпатента»

Відзначимо: «Дніпро» — серія важких дорожніх мотоциклів з боковим причепом виробництва Київського мотоциклетного заводу (КМЗ). Вони мали боковий причіп, переважно з ведучим колесом. Всі моделі мотоциклів оснащувались двоциліндровими чотирьохтактними опозитними бензиновими двигунами робочим об’ємом 750 або 650 см3.

Зазначимо, що продукція КМЗ в основному копіювала німецькі військові мотоцикли і частково вироблялася на устаткуванні, що було вивезене в СРСР з Німеччини після Другої світової.

Як ми писали, стартап Delfast зібрав більше $3 мільйонів інвестицій.

Фото: Фейсбук