Фігуранту загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

За даними слідства, підозрюваний після початку повномасштабного вторгнення збройних сил рф на територію України, усвідомлюючи протиправний характер власних дій, зареєстрував у забороненій в Україні соціальній мережі «одноклассники» обліковий запис (акаунт) з метою розміщення та поширення матеріалів проросійського спрямування.

Так, у період з лютого по квітень поточного року підозрюваний розміщав та репостив на своєму акаунті публікації, які за своїм змістом виправдовували та визнавали правомірною збройну агресію рф проти нашої країни, а також глорифікували її учасників. Зазначені публікації були доступні для необмеженого кола користувачів соціальної мережі.

За цим фактом, 40-річному мешканцю столиці  повідомлено про підозру за поширення матеріалів, у яких містилося виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії російської федерації проти України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Фото: Фейсбук