Цього разу пояснити свій вчинок емоційністю, як зробила Магучіх в перший раз, вже не вийде.

Українська легкоатлетка, молодший сержант ЗСУ Ярослава Магучіх знову сфотографувалися із російською спортсменкою Марією Ласіцкене – капітаном ЗС РФ. Відповідне фото сьогодні опублікувала в Instagram австралійська стрибунка Елінор Паттерсон.

На фото також є інша українська легкоатлетка – Ірина Геращенко.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Eleanor Patterson (@eleanorpatterson)

Світлина була зроблена в швейцарському Цюриху, де проходив фінал найпрестижнішого комерційного змагання в легкій атлетиці – Діамантової ліги. Ласіцкене здобула тут перемогу, а Магучіх посіла друге місце.

Фото зроблені не на п’єдесталі. На одному з них разом позують Магучіх і Ласіцкене: спортсменки стоять без прапорів, росіянка обіймає українку за плече.

Нагадаємо, під час Олімпійських Ігор в Токіо, де Магучіх взяла медаль, українка зробила спільне фото з Ласіцкене. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на це і нагадала, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Сама Магучіх заявила після прибуття в Україну, що фотографуванням із Ласіцкене не висловлювала «жодної політичної позиції», та що між Україною і РФ триває війна.

Фото: Фейсбук