Загалом це буде 305 камер, із них 90 камер із функцією розпізнавання облич.

У Києві на станціях метро цього року встановлять 305 інтелектуальних камер відеоспостереження. Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Зокрема, нові камери мають інтелектуальний функціонал: 140 оглядових камер, 90 – із функцією розпізнавання облич, 75 камер з функціями розпізнавання облич та термального скринінгу.

«Додаткові камери з’являться на перехідних, кінцевих та найбільш завантажених станціях комунального підприємства «Київський метрополітен». Крім того, техніка слугуватиме для моніторингу дотримання киянами та гостями столиці вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19», – зазначили у департаменті.

Зазаначили, що таке рішення прийняли спільно з управлінням Національної поліції в Києві, оскільки правоохоронці мають доступ до відео з камер для розшуку людей, розкриття та попередження злочинів.

На сьогодні на підприємствах «Інформатика», «Київський метрополітен» спільно із Нацполіцією проводять передпроектні роботи, визначають місця розташування техніки. Нові камери розширять вже наявну мережу системи відеоспостереження підземки. Наразі на 52-х станціях метро працює 195 камер відеоспостереження з функцією розпізнавання облич.

Зазначимо, Укрзалізниця також обладнає приміські поїзди тривожними кнопками та камерами спостереження.

Фото: Вікіпедія