Вчора прокуратура проводила обшуки в Департаменті економіки та інвестицій та Департаменті земельних ресурсів.

У результаті обшуків у Департаменті економіки та інвестицій та в Департаменті земельних ресурсів слідчими Головного слідчого управління ДБР вилучено документацію, яка стосується діяльності структурних підрозділів КМДА в період з 2002 до 2007 року.

Про це повідомили в КМДА.

Обшуки проводилися відповідно до ухвали Печерського районного суду міста Києва «з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб».

“Працівники департаментів надали усю необхідну інформацію та співпрацюють зі слідством, відкриваючи інформацію 20-річної давнини. Проте, вкотре звертаємо увагу, що публічні виступи правоохоронців дещо розходиться із їхніми реальними діями”, – прокоментували в КМДА.

У КМДА переконані, що учорашня «акція» правоохоронців – продовження системного тиску на міську владу, спроби дестабілізувати роботу міста та створення негативного іміджу столичної адміністрації.

Як повідомили в прокуратурі, в ході слідства встановлено, що на підставі рішення Київської міської ради Апарату Ради національної безпеки і оборони України надано в постійне користування земельну ділянку для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури.

Водночас, на підставі акту обстеження, складеного інспектором Департаменту земельних ресурсів, в якому встановлено відсутність проведення будівництва на загородженій ділянці, без виявлення або фіксування будь-яких фактів порушень вимог земельного законодавства посадовими особами Київської міської державної адміністрації припинено апарату Ради національної безпеки і оборони України права постійного користування ділянкою.

Більше того, зазначений акт складений без присутності представників Апарату РНБО України. Будь-які пояснення або документи від них не отримувались.

“З метою встановлення обставин прийняття посадовцями КМДА вказаного розпорядження, прокурорами неодноразово вживалися заходи щодо витребування всієї документації, яка стала підставою для припинення Апарату РНБО України права постійного користування земельною ділянкою, а також інформації щодо відповідальних працівників, які брали участь у процедурі погодження цього рішення. Разом з тим, вказані інформація та документи прокурорам надані не були”, – йдеться в дописі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, вчора прокуратура проводила обшуки в Департаменті економіки та інвестицій та Департаменті земельних ресурсів.

Фото: facebook