Київською місцевою прокуратурою № 2 скеровано до суду обвинувальний акт відносно 4 осіб, які викрали столичного підприємця, незаконно заволоділи його авто та вимагали 500 тисяч гривень.

Про це повідомляє київська прокуратура.

Слідчі встановили, що четверо зловмисників приїхали до промзони у Дарницькому районі, де працював потерпілий, після цього почали його бити та вимагати гроші, які він начебто був винний одному зі злочинців.

«Після цього чоловіки незаконно заволоділи автомобілем потерпілого, а його самого силоміць посадили в машину та вивезли до лісосмуги під Києвом. Перебуваючи у безлюдному місці, викрадачі продовжили утримувати підприємця, погрожуючи у разі невиконання їхніх вимог застосувати вогнепальну та холодну зброю. Побоюючись за своє життя та здоров’я, потерпілий погодився написати розписку про уявний борг на суму 500 000 грн. Після цього зловмисники відпустили жертву», – повідомляє прокуратура.

ЗЛОВМИСНИКИ, ЯКІ ВИКРАЛИ СТОЛИЧНОГО ПІДПРИЄМЦЯ ТА ВИМАГАЛИ У НЬОГО 500 ТИС. ГРН, ПОСТАЛИ ПЕРЕД СУДОМКиївською місцевою…

Опубліковано Прокуратура міста Києва Вівторок, 21 липня 2020 р.

У ході слідства вдалося встановити особи викрадачів. Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 2 ст. 146 (викрадення людини), ч. 2 ст. 189 (вимагання) та ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Зараз обвинувальний акт відносно учасників злочинної групи скеровано до Дарницького районного суду для розгляду по суті. За вчинене їм загрожує до 10 років позбавлення волі.