У МВЦ пояснили, що наразі Pfizer у доступі лише для людей, старших 60 років.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Деякі відвідувачі Центру вакцинації на базі МВЦ вимагають, аби їх щепили сироваткою Pfizer.

Від сьогодні, 16 липня, у МВЦ, окрім CoronaVac, мали почати вакцинацію ще й американо-німецьким препаратом Pfizer.

Під час анонсу появи Pfizer у МВЦ неодноразово наголошували, що цю вакцину використовуватимуть лише для тих, кому за 60 років.

Однак у Центрі вакцинації все ж виникли конфлікти. У ході суперечок навіть викликали поліцію.

Учасники конфлікту кажуть, що вони напередодні телефонували в МОЗ, де їм нібито пообіцяли, що в МВЦ їм зроблять щеплення препаратом Pfizer.

«Зателефонували до контакт-центру МОЗ. Там нам озвучили те, що можна особам 18+ у ході живої черги вакцинуватися препаратом Pfizer. Ми прийшли й посадові особи КМДА нам кажуть про те, що нас не будуть щеплювати цією вакциною, адже її обмежена кількість. Аргументували це тим, що є велика черга з осіб 60+, яких потрібно вакцинувати. Але ось подивіться – жодної особи не стоїть. У чому проблема – ми не знаємо. Відповіді немає. Ми зареєстрували заяву до поліції», – розповів киянин, що втрапив у конфлікт.

Окрім цього, журналістка телеканалу «Київ» спілкувалася зі ще однією жінкою, яка зареєструвалася через застосунок Helsi.me на вакцинацію препаратом Pfizer. Попри те, що пані немає 60 років, система її зареєструвала, однак щеплення в МВЦ вона так і не отримала.

До слова, черга на щеплення таки є, однак на вулиці, а не в примущенні МВЦ.

Нагадаємо, цей пункт вакцинації організовував столичний Департамент охорони здоров’я. Як уточнювали сьогодні, через застосунок Helsi.me у МВЦ почали по запису щеплювати вакциною Pfizer людей від 60 років. В порядку «живої» черги цією вакциною не щеплять.

Київ Media намгається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук