Вєрка Сердючка на новорічному концерті "Дизель Шоу" в Києві заспівала популярну пісню "Батько наш Бандера".

Як повідомляє РБК,  хоча патріотичний хіт у виконанні артиста Андрія Данилка прозвучала ще наприкінці грудня, відповідне відео з’явилося в мережі тільки зараз.

На ролику видно, як після виступу Сердючки зі своєю групою на сцену піднялася дівчинка, щоб вручити знаменитості квіти, і обійняти зірку.

“Захотілося до матусі”, – прокоментувала такий чуттєвий жест дитини актриса Інна Білокінь, яка грає роль мами Вєрки Сердючки.

“Ну, тоді я заспіваю тобі”, – відреагувала Сердючка, і почала без музичного супроводу виконувати “Батько наш – Бандера, Україна – мати!”

Публіка в залі відразу почала аплодувати, почувши такий експромт, і далі до виконання долучилися інші учасники групи.

У коментарі забороненому проросійському пропагандистському виданню Страна.ua Сердючка пояснила, що це просто дуже популярна пісня в українському ТікТок.

Нагадаємо, 13 жовтня у мережу потрапило відео, як в одній зі шкіл Києва учні провчили вчительку, з проросійськими поглядами. Школярі заспівали пісню, присвячену Степану Бандері. Вона популярна вже давно, але тепер стала трендовою у соціальній мережі TikTok. У популярному додатку інші школярі почали масово записувати подібні патріотичні ролики – співають удома, у шкільних коридорах та класах.

Фото: Скріншот