Мова йде про заклад Mirali Restaurant.

Про це повідомила керівниця департаменту зі зв’язків з громадськістю у “Епіцентр К” Юлія Чудновець у Facebook.

За словами жінки, похід до ресторану для неї, її дитини та подруги завершився моральними і фізичними травмами.

“На вулиці у цей день було мокро, тож ще на вході я зробила красивий балетний елемент на підборах, втримавшись на ногах лише схопившись за руку малої. “Мама, я рада, що ти втрималася, але у мене аж пальчики хруснули”. Потім я повторила своє танцювальне па ще раз. А подружка вирішила “гульнути по повній” та впала, зламавши три передніх зуби”, – написала Юлія.

І зауважила, що перед ними навіть не вибачилися за інцидент. І навіть не запропонували десерт, як компенсацію.

Згодом, маленька донька Юлії втомилася та зсунула два стільці, щоб лягти. Підійшла офіціантка та попросила, аби жінка посадила дитину на одному стільці.

“Я відповіла, що вона так лежала у найкращих ресторанах світу, де їй приносили подушку та плед і жодного разу не просили сісти рівно, бо вона дитина. На це офіціантка вирішила поговорити напряму з малою. Аля сіла рівно. А коли пішла офіціантка, розплакалася”, – розповіла жінка.

Юлія додала, що навіть після цього не планувала писати негативний відгук. “Але сьогодні нам зателефонували із ресторану запросити на вечерю. “Це вибачення?”, – запитала я. “Яке вибачення? Ні! Просто ви були у нас нещодавно і ми хочемо запросити вас ще раз!”, – написала Юлія.

Жінка зауважила, що якби на їхньому місці опинився адвокат, то “це закінчилося б позовом, а не постом”. І порадила закладу перекласти плитку, поки хтось не вбився. Оскільки до цієї покладеної у ресторані плитки є спеціальні вимоги для покриття на підлозі.

КиївMedia намагається отримати коментар від Mirali Restaurant.

Фото: pixabay