Люди чекають, доки буде добудовано будинок, в якому їм виділили квартири. Все, що вони мають нині — це сертифікати на квартири.

Із 40 родин, які після вибуху в будинку на вулиці Соломії Крушельницької 1/5, були вимушені з’їхати, 7 досі не мають права власності на нове житло від держави. Про це повідомила в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» Марина Писаренко, яка втратила квартиру в результаті вибуху.

За її словами, заїхати в нове житло досі вдалося лише двом родинам.

«З 40 родин декілька заселені, 2 зробили ремонт і заїхали. Декілька почали ремонт, але іще не заїхали. Із 40 родин право власності на квартири отримали 33, 7 залишаються чекати, коли буде добудований будинок», — розповіла жінка.

За словами Писаренко, будинок, в якому мали отримати квартири ці 7 родин, мав бути добудований у першому кварталі 2021 року, пізніше цей термін перенесли на 2 квартал.

Нагадаємо, учора стало відомо, що досудове розслідування у справі про вибух в будинку на Позняках завершено. За даними слідства, вибух стався через порушення службовими особами АТ «Київгаз» вимог ряду нормативно-правових актів. Серед підозрюваних – перший заступник голови правління АТ «Київгаз», троє головних інженерів Управлінь експлуатації газового господарства та начальник служби охорони праці.

Від коментарів телеканалу “Київ” у самій компанії відмовлились. Запевнили, що Київгаз виступає за об’єктивну оцінку причин надзвичайної ситуації. Однак поки триває розслідування та судовий розгляд справи – коментувати нічого не будуть.

Зауважимо, що в кінці червня в Дарницькій РДА повідомляли, що сертифікати на нове житло видали всім 40 родинам, кошти на ремонт та меблі (на кожен квадратний метр міська влада виділяє по 2925 гривень) — двадцятьом вісьмом. Квартири потерпілим виділені в трьох житлових комплексах в різних районах міста.

Нагадаємо, вибух в будинку на Соломії Крушельницької 1\5, стався у червні минулого року, загинули 5 людей. Будинок вже майже демонтували, а його колишні мешканці нещодавно символічно попрощалися зі своїм помешканням, забетонувавши ключі.

Фото: Фейсбук