Адвокат підозрюваного заявив, що його підзахисного катували і намагався добитися проведення суду в закритому режимі, проте його клопотання відхилили.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Без житла внаслідок вибуху в Білогородці, який стався 21 червня, залишилися 14 родин. А причиною став 43-річний місцевий житель, який вбив товариша у цьому будинку та намагався спалити тіло бензином, щоби приховати сліди злочину. Проте у квартирі був порох, оскільки вбитий був мисливцем і самостійно виготовляв патрони для зброї. Суміш бензину та пороху і спричинила вибух.

Суд по справі у Білогородці проходив 24 червня та почався на годину пізніше запланованого часу. Підозрюваного привезли в супроводі конвою та помістили в спеціальну скляну камеру.

21 червня у Білогородці на Київщині, прогримів вибух у 5-поверховому житловому будинку. Постраждало понад 10 осіб. Спочатку припускали, що стався вибух газового котла або детонація боєприпасів. На місці злочину правоохоронці знайшли тіло 47-річного чоловіка з Кременчука. Як встановили експерти, він помер ще до пожежі. Причина – численні поранення. Наступного дня поліцейські затримали 43-річного місцевого жителя за підозрою у вбивстві. Підозрюваний зізнався, що намагався приховати сліди злочину, підпаливши квартиру та тіло за допомогою бензину. Сварка, яка переросла у кримінал, сталась через заборгованість за гараж, який підозрюваний надавав в оренду загиблому. Поліція заявляла, що зловмисник перерізав потерпілому горло та тричі вдарив ножем у груди а потім вирізав загиблому серце та частину легень.

У залі суду підозрюваний назвав вигадкою інформацію про те, що він вирізав загиблому серце та легені. Також відкинув звинувачення у канібалізмі.

Мене звинувачують у канібалізмі, а насправді це не так, я нічого не їв“, – сказав підозрюваний у суді.

Спілкуватися з журналістами чоловік відмовився. На зап’ястях підсудного встигли помітили червоні сліди, які схожі на опіки. Адвокат підозрюваного заявив, що його підзахисного катували – він протягом двох днів був позбавлений сну та їжі. Тож адвокат ставить під сумнів попередні свідчення підсудного.

Цікаво, що на початку засідання адвокат подав клопотання на проведення засідання в закритому форматі – нібито для того, аби двоє дітей підозрюваного не бачили батька в такому стані. Суд відхилив клопотання.

Врешті чоловікові обрали запобіжний захід – 2 місяці під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, Білогородська сільська рада профінансує ремонт поверхів, місць загального користування та даху постраждалого будинку по вул. Володимирській, 99.