Підготовчі роботи триватимуть два тижні.

Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту КМДА «Сьогодні».

Як зазначають, підготовчі роботи по зміцненню будинку, який постраждав від вибуху на Позняках, розпочнуться вже в цю п’ятницю— 18 вересня.

За планами проектувальників, підготовчі роботи займуть два тижні. Після цього приступлять до встановлення кріплення, яке стримуватиме конструкції будівлі для безпечного демонтажу. Для цього біля постраждалого будинку потрібно встановити огорожу, а також вагончики для будівельників, обладнати місце для техніки, яка буде задіяна в роботі. Все це входить в перелік підготовчих робіт.

Експерти прогнозують, що установка металевої конструкції, яка зміцнить будинок, займе один день. Після того, як будинок зміцнять, жителі постраждалих квартир зможуть забрати з них свої речі. Їх будуть виносити з будинку рятувальники і віддавати людям.

До слова, 21 червня в багатоквартирному будинку на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі Києва стався вибух, внаслідок якого були зруйновані з четвертого по сьомий поверхи. Тоді загинуло 5 людей, а десятки людей залишилися без квартир.

Нагадаємо, потерпілих від вибуху на Позняках заселели в незаконні новобуди.

Фото: facebook