Максим Луцький отримав 1733 голоси - це 63,9%.

У Києві відбулися вибори ректора Національного авіаційного університету. Їх у першому турі виграв Максим Луцький, повідомляє НАУ.

У виші зазначили, що участь у голосуванні взяло 2711 виборців, явка склала – 2423 особи (89,3%).

Голоси виборців розподілилися наступним чином:

  • Максим Луцький – 1733 голосів (63,9%)
  • Рімвідас Хращевський – 393 голоси (14,5%)
  • Павло Борсук – 161 голос (5,9%).
  • Не підтримали жодного кандидата – 112 голосів (4,1%).

За даними “Української правди“, Максим Луцький є кумом колишнього міністра освіти часів Януковича – Дмитра Табачника. Луцький у 2006 році Луцького потрапив до Верховної ради від “Блоку Юлії Тимошенко”, того ж року він перейшов у “Партію регіонів”. У 2010 році Луцький повторно потрапив у Раду, наступного року став головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника. У 2014 році Луцький став проректором НАУ.

У 2015 році новопризначений в.о. ректора НАУ Рімвідас Хращевський звільнив Луцького. У наказі про звільнення йшлося, що Луцький і інші особи були призначені на посади “із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України”, а зарплати їм були встановлені з порушенням процедур, що завдало збитки бюджету. Проте, згодом Луцького поновили на посаді.

Фото: Фейсбук