Костянтин Богатов назвав рішення «Голосу» про його виключення з фракції «пострілом в спину». При цьому депутатський мандат у нього ще залишається.

Костянтин Богатов сказав про це у своєму відео-зверненні, яке оприлюднив у Facebook.

«Зараз я на Інститутській — рівно там, де 7 років тому мене поранили… Вистрелили в обличчя. А вчора мені вистрілили в спину. Вистрілила політрада партії «Голос» і моя фракція в Київраді. До біса образливо, що серед шести голосуючих був мій друг – людина, з якою ми пройшли великий шлях після Майдану», — сказав депутат в своєму зверненні.

Депутат сказав, що протягом трьох днів медійники «Голосу» рекомендували йому не виходити на зв’язок із журналістами та давати коментарі з приводу інциденту, який трапився 14 лютого на Оболоні на сцені кінотеатру «Братислава». Депутат вдарив стендап-коміка, сценариста «Телебачення Торонто» Влада Капицю через обсценну лексику під час виступу. У стендапера залишились зламані окуляри та кілька відеозаписів того, як депутат намагається перешкодити продовженню виступу.

Сьогодні ж Костянтин Богатов врешті вирішив дати пояснення того, що сталося, зі своєї точки зору. Зокрема, він заявив, що обурився спершу не через нецензурну лайку у виступі коміка, а через образливі фрази щодо самого кінотеатру «Братислава».

«Братислава» – моє дітище, проект, в який я вклав сили, час, душу. І тому я не стримався. В цьому конфлікті ми програли медійно молодим талановитим хлопцям. Партія «Голос» програла в квадраті – спочатку медійно, а потім – здавши своїх… Ви не мене втратили, ви повагу до себе втратили», – сказав Богатов.

Також він прокоментував свою російськомовність, через що йому зробили зауваження стендап-коміки.

«Щоб ти, стендапер, говорив у «Братиславі» українською мовою, а не жив за законами «Ківалова-Колесніченка» чи за «законами 16 січня» – я на цьому місці кров пролив… І я маю право говорити у цьому місті російською», – заявив депутат.

Нагадаємо, після виключення Костянтина Богатова з Голосу  у нього залишився депутатський мандат, який він відмовився складати добровільно. Тому в партії кажуть, що змушені чекати можливості відкликати його за рішенням громади.

Фото: Фейсбук