Чоловік хотів покінчити життя самогубством через негаразди в особистому житті.

12 січня на бульварі Дружби Народів копи врятували життя хлопця, який вистрибнув з п’ятого поверху. Повідомляє столична поліція в Facebook.

Близько опівночі на лінію 102 надійшов виклик від стурбованого чоловіка. Він повідомив, що його син серйозно налаштований піти з життя.

Патрульні Денис Гуменюк та Ірина Мостєпан вже через декілька хвилин прибули місце виклику. Інспектори стукали у двері, але ніхто не відчиняв. Зважаючи на обставини, патрульні зайшли всередину квартири, двері якої були не замкнені.

В квартирі нікого не було, але увагу патрульних привернуло відчинене вікно. Коли інспектори визирнули з нього, то побачили силует людини на землі.

Ірина та Денис відразу поспішили до нього. Чоловік лежав, будучи в свідомості. Побачивши поліцейських він насамперед поцікавився, не ангели вони і запитав, як їх звуть.

Поліцейські, окрім шкидкої, також викликали батька потерпілого. Він терміново виїхав до Києва.

До приїзду медиків патрульні надавали чоловікові домедичну допомогу і підтримували розмовами. Потерпілий розповів Денису і Ірині, що прийняв рішення покінчити з життям через труднощі в особистому житті та інші проблеми. Скільки часу він пролежав на землі до того, як його виявили поліцейські, пригадати чоловік — не зміг.

Нагадаємо, раніше столичні копи врятували від самогубства 80-річну бабусю та жінку, яка спускалася з балкону на простирадлі.

Фото: facebook