В Україні працює близько 30 магазинів цієї мережі в 15 містах.

Про це йдеться в указі президента України.

Цим документом передбачається запровадження санкцій проти компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd. Ця корпорація розташована в Сінгапурі та володіє однойменною мережею магазинів спортивних товарів в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї та Польщі.

За даними YouControl, 99% акцій компанії «Спортмастер Україна» належать Sportmaster Operations Pte. Зокрема в Україні працює близько 30 магазинів цієї мережі в 15 містах.

Відтак, згідно з указом президента, щодо компанії три роки діятимуть такі обмежувальні заходи:

  1. Повна заборона торговельних операцій.
  2. Повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України.
  3. Запобігання виведенню капіталів за межі України.
  4. Заборона ввезення продукції сингапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd безпосередньо компанією або із залученням представників іноземних держав.

На сайті «Спортмастер Україна» вказано, що компанія також розвивала мережу дилерських і франчайзингових магазинів, яка на території України має понад 150 торгових точок (зокрема, франчайзингові Columbia, Sportlandia, Weekender, B2G) у більш ніж 30 містах.

До слова, у 2017 році в Києві пікетували один із магазинів «Спортмастер». Тоді люди вимагали припинити роботу мережі в Україні після того, як компанію оголосили спонсором конкурсу краси в окупованому Луганську. Повідомлення про пікети проти роботи «Спортмастер» в Україні були також у 2014 році. Зокрема пікетували в Києві та Миколаєві.

Цікаво, що власники «Спортмастер Україна» є бенефіціарами роздрібної мережі торгівлі одягом «O’stin», яка на території України має, відповідно до сайту компанії, 39 магазинів у різних містах.

Фото: Спортмастер