У жінки виявили психічні відхилення.

У Києві затримали адміністраторку “групи-смерті”. Про це повідомила начальниця управління ювенальної превенції Нацполіції Лариса Зуб, передає “Апостроф”.

За словами поліції, жінка втягнула 13 дітей у спілкування, пов’язане зі схилянням до скоєння самогубства. Наразі вона перебуває на лікуванні, у неї вивили психічні відхилення.

Поліціянтка наголосила, що нині активізувалися старі ігри у соцмережах, що підбурюють підлітків до самогубств.

“За минулий рік було 137 завершених суїцидів серед дітей від 8 до 17 років. Найбільше суїцидів скоюють діти від 14 до 17 років. Частіше – хлопчики, вдвічі рідше – дівчата. Дівчата, як правило, роблять демонстративні спроби суїциду”, – розповіла співробітниця поліції.

З відомих причин найчастіше називають конфлікт з дорослими або однолітками, буллінг в школі, нерозділене кохання, а також сумнозвісні “групи смерті” в мережі.

Ці “ігри” в соціальних мережах близько 5 років тому були популярними серед підлітків. Одна з найвідоміших – “Синій кит”, але зустрічалися і варіації: “Тихий будинок”, “Чумацький шлях”, “NaN”, “F57”, “Розбуди мене о 4:20”. Фінальна мета гри – вчинення самогубства.

До слова, раніше рідні київської школярки Ніки, яка стрибнула з балкону, розказали про “групи смерті”, в яких вербують підлітків.

Нагадаємо, 15 лютого, у Києві зафіксували новий ймовірний випадок дитячого самогубства – на вулиці Княжий Затон 13-річна дівчинка впала з балкону 14-го поверху. Врятувати дитину не вдалося. Загалом у Києві та області з 19 січня до 2 лютого зафіксували 5 падінь із висоти дітей віком від 10 до 18 років.

Фото: unsplash