Дизайнер і художниця Надія Кушнір поскаржилася, що її мало не згвалтували в потязі.

За словами Надії Кушнір, її сусід по двомісному купе спочатку показував фото дружини й дитини, після чого раптово роздягнувся й намагався показати її рукою “відсутність у себе пупка”.

“Я не знаю, чому я тоді ж і не звалила з того СВ, а просто сказала, шо я не хочу, не буду і шо за хр*нь. Далі він не затикався, але не чіпав мене, і тільки розказував, яка я нікчема і шо в мене в житті ніх*ра не вийде. Я розвернулася до стінки, він закрив двері, стащив з мене одіяло, сам став на коліна і намагався розставити мені ноги і ліз цілуватися і цілувати”, – описала події пасажирка в Facebook, проте наразі видалила публікацію.

Жінка почала кричати й вибігла з гаманцем і документами до провідниці.

“Там я отримала порцію “чо ви сразу не сказали?!” (Коли це сразу, вот сразу і я тут). І мене переселили до якогось мужика, який викупив все СВ один. Там я ще отримала порцію лекції “п’яні чоловіки потребують інтиму”, – розповідає Кушнір.

Коли на місце викликали начальника потяга, перший сусід по купе заявив йому, що пасажирка втекла від нього, бо він нібито хропів. Втім, інші пасажири підтвердили крики жінки, які, як стверджує вона, чомусь обурили їх.

“Чесно кажучи, мене досі трясе і тошнить, і я всю ніч не могла навіть рухнутися в туалет, бо боялася вийти з купе. Благо мене забрали з поїзда і довезли додому і я жива здорова”, – резюмувала дизайнерка.

У коментарях вона уточнила, як їй пощастило в тому, що пасажир не був агресивним. Кушнір також додала, що не хоче писати заяву до поліції.

До слова, в УЗ пообіцяли боротися з такими інцидентами. Зокрема, в вагонах повинні встановити камери, а в разі покупки квитка онлайн можуть додати можливість бачити гендер сусіда.

“Провідник, на жаль, не може знати, що відбувається за закритими дверима купе, але в разі домагань повинен викликати поліцію на найближчу станцію – такі інциденти відбуваються, на жаль … Прикро, що таке досі трапляється. Прискоримо облаштування відеоспостереженням і можливістю бачити гендер сусіда при купівлі квитка онлайн “, – написали в коментарі до публікації від імені УЗ.

Нагадаємо, влітку у потязі «Маріуполь-Київ» чоловік побив і намагався згвалтувати журналістку Анастасію Лугову.

Днями в УЗ заявили, що планують зробити тренінги для залізничників та залізничниць, аби протидіяти насильству.

Фото: facebook