За словами очільника, ситуація є прогнозованою.

Про це в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ” розповів Олег Рубан, начальник Головного управління Держпродспоживслужби вКиєві.

За його словами, поки що столиця залишається у зеленій зоні, а перехід до жовтої чи червоної вже визначатиме державна комісія з надзвичайних ситуацій.

“Ситуація по ліжкомісцям, по зростанню захворюваності, вона дійсно йде на збільшення, але ця ситуація є прогнозованою. Очікується приріст захворювань в  листопаді після завершення канікулярного періоду, початку 2-ї чверті навчання”, – розповів Рубан.

Також очільник додав, що рейди у столиці наразі проводять 9 мобільних груп. Вони контролюють дотримання мешканцями та підприємцями карантиннх вимог.

Наразі з порушниками проводять бесіди, проте у разі переходу столиці до жовтої чи червоної зони – штрафуватимуть від 18 до 32 тисяч грн.

Нагадаємо, днями, у ЗМІ з`явилась інформація з посиланням на міністра Ляшка про те, що карантин в Україні можуть посилити вже з наступного понеділка – МОЗ подав подання Кабміну щодо переведення України в “жовту” зону карантину.

Згодом у Держпродспоживслужбі зауважили, що передумов для введення жорстокого карантину у столиці наразі немає.

Мер столиці також сподівається, що не буде необхідності вводити новий локдаун в столиці.

Фото: unsplash