В закладах скаржаться на відсутність чітких пояснень щодо нововведень. Морока зі штрихкодами найбільш наглядна при замовленні коктейлів з кількох напоїв - бармен має "пробити" всі штрихкоди.

Представники київських ресторанів та барів критично ставляться до змін у законодавстві щодо правил продажу алкогольної продукції. Про це йшлося в сюжеті «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нагадаємо, з 1 жовтня у фіскальному чеку має бути вказано номер акцизної марки проданої пляшки алкоголю. Перед тим, як відправляти замовлення на бар, офіціант має відсканувати штрих-код акцизної марки (а за відсутності сканера вбити десятизначний номер вручну).

В закладах, де продають спиртне, кажуть, що тепер обробка замовлень триватиме довше.

«Незрозуміло, як це буде на практиці, бо кожен бармен має бути як касир. Спочатку просканувати пляшку, потім це відправляється автоматом через РРО в налогову… і таким чином, потрібно замість одного бармена брати 2 або 3. Плюс неясно, як бути з коктейлями, до яких входить наприклад 5 або 7 алкогольних напоїв» — розповів власник мережі ресторанів Олексій Повторейко.

В інших закладах скаржаться на відсутність докладних інструкцій з боку контролюючих органів.

«Дуже складно. Я не можу сказати, що все зрозуміло, все дуже складно, ми не розуміємо чіткого алгоритму дій… буде все по факту, будемо пробувати, набивати синці, але це знову ж, головний біль (…) ми просто не розуміємо, нам не дали часу ні подумати, ні підготуватися» — розповіла у прямому включенні в ефірі телеканалу «Київ» адміністраторка одного з ресторанів.

У випадку ігнорування нововведень власників закладів будуть штрафувати, однак на які суми — поки невідомо.

Фото: Фейсбук