Кошти на ділянку дороги до елітного селища Конча-Заспа, де розташовані державні дачі, виділять зі спецфонду.

Торги на розробку проєктної документації вже відбулися. Про це йдеться у відповідній постанові Кабінету Міністрів.

Зазначено, що кошти були призначені для Міністерства інфраструктури за програмою забезпечення безпеки дорожнього руху. Але в кінці року їх вирішили передати Державному агентству автомобільних доріг для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на адорозі загального користування державного значення Р-01 Київ — Обухів (дорога на Конча-Заспу).

За умовами тендеру, підрядник має провести комплексні інженерні роботи, визначити міцність дорожнього одягу та земляного полотна. У проєкті реконструкції необхідно передбачити одну чергу реконструкції дороги “Київ — Обухів” та схему об’їзду на час ремонтних робіт.

Крім того, переможець тендеру має розробити варіанти конструкцій дорожнього одягу, транспортних розв’язок та штучних споруд.

До слова, торги на розробку проєктної документації щодо реконструкції цієї ділянки було оголошено 7 жовтня цього року. 8 листопада стало відомо, що 15,5 млн грн отримає Український державний інститут із проєктування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор”.

За даними аналітичної платформи YouControl, директором підприємства зареєстровано Павла Майбородюка. У 2019 році чоловік балотувався до Верховної Ради від партії “Слуга народу”, і посів 196 місце у партійному списку.

Фото: Фейсбук