Напад відбувся у ніч на 14 січня.

Невідомі закидали червоною фарбою будинок засновника руху «Гонор», колишнього голови київського осередку «Національного корпусу» Сергія Філімонова та вікна квартири його побратима Ігоря Маляра. Про це Філімонов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він пов’язує напад з тим, що «Гонор» підтримав місцевих мешканців у боротьбі за екопарк «Осокорки» і звинучачує керівництво забудовника Stolitsa Group.

«Безпосередньо саму атаку, скоріше за все, виконували люди, які керують тітушками забудовника» — пише Філімонов.

Він також стверджує, що «ці люди мають відношення до розвалу Національного Корпусу в Києві».

«Те, що я з побратимами створював роками, ці люди встигли знищити за лічені місяці» — написав Філімонов без жодних подробиць чи доказів.

Зауважимо, що Філімонов не перший, хто відстоює екопарк Осокорки і звинувачує Молчанову у тиску. Містознавець Георгій Могильний днями повідомив, що на запит Stolitsa Group «ПриватБанк» заблокував його рахунки.

Компанія Stolitsa Group Владислави Молчанової планує забудувати більше 100 гектарів екопарку на Осокорках. На початку січня 2022 Stolitsa Group поновила добудову «Патріотики на озерах» на території екопарку — повідомлялося, що є дозвіл на забудову 112 га зі 176, по інших тривають судові суперечки.

Цьому передувала відмова Верховного Суду 21 грудня у задоволенні касаційної скарги Київради та рішення залишити в силі судові рішення першої та апеляційної інстанцій щодо продовження терміну договорів оренди ділянки на 90 га екопарку.

Кличко раніше стверджував, що Молчанова пообіцяла йому, що нові ЖК не вплинуть на майбутній екопарк «Осокорки». Однак екопарк, яким його бачить КМДА сильно відрізняється від того проекту, який відстоюють активісти.

У Stolitsa Group поки не коментували закиди активіста.

ДОПОВНЕНО

У Stolitsa Group спростовують заяву активіста. Наводимо коментар повністю:

“Компанія SG (Stolitsa Group) занепокоєна фактом згадок імені компанії у вигаданих звинуваченнях з боку окремих осіб та організацій.

Сьогодні у мережі Інтернет (на фейсбуці та у телеграм-каналах) з’явилася нічим не підтверджена інформація, яку оприлюднив громадянин Сергій Філімонов, щодо звинувачень компанії SG (Stolitsa Group) в атаках на його будинок та будинок пов’язаної із ним особи.

Зважаючи на оприлюднену інформацію, SG (Stolitsa Group) офіційно заявляє, що немає жодного стосунку до згаданих подій нападу на будинки, де проживають згадані вище особи.

SG діє виключно у рамках закону та засуджує будь-які прояви агресії, насильства та порушення громадського спокою і порядку і в рамках чинного законодавство готова надати юридичну допомогу потерпілим від протиправних дій.

В той же час, звертаємо увагу, що компанія SG будує житлові будинки виключно в межах чинного законодавства та з наявністю усієї дозвільної документації”.

Фото: Фейсбук