Під час моніторингу 7 закладів довелося закрити.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайнового брифінгу.

«За останній тиждень групи контролю перевірили майже 6 тисяч ресторанів, нічних клубів, кафе та магазинів, 7 закладів закрили. Загалом на керівників та власників закладів склали 286 адміністративних протоколів і виписали штрафи від 34 до 170 тисяч гривень», – зазначив Віталій Кличко.

Водночас міський голова нагадав, що функції контролю за дотриманням обмежень рішенням уряду покладені на правоохоронні органи. Однак місто, у межах своїх повноважень, допомагає поліції. Ще минулого року місто створило спеціальні групи контролю. До них входять співробітники Держпродспоживслужби, Муніципальної охорони, районних управлінь торгівлі та благоустрою, які разом із поліцією перевіряють дотримання правил закладами харчування та торгівлі.

«Я ще раз звертаюся до підприємців: не нехтуйте правилами. Не наражайте на небезпеку здоров’я і життя киян!  А мешканців міста прошу: дотримуйтеся правил самі та звертайте увагу на те, чи дотримуються їх заклади. Повідомляйте про порушення. Будемо контролювати разом!» – наголосив Віталій Кличко.

До слова, 19 квітня в столиці 65 закладів порушили карантинні обмеження.

Фото: фейсбук