Пса начебто викрала знайома господарів і сховала його в іншому районі області.

В Київській області господарям повернули домашнього пса, якого було викрадено 6 років тому. Нині тварині вже 11 років, але вона нарешті повернулася додому — її історію розповіла у Facebook зоозахисниця Наталія Рец.

Кілька днів тому жінка почала пошук нових господарів для 11-річного лабрадора Вені, власник якого помер. Родичі померлого віддали пса в неблагополучну родину, де зловживають алкоголем. На тварину звернули увагу сусіди — вони взялися шукати для собаки інший дім.

Згодом з’ясувалося, що перші 5 років життя Веня жив у іншої родини, але потім був викрадений.

Дізнатися долю Вені вдалося, коли небайдужі люди знайшли розплідник, у якому він народився.

«По клейму знайшли заводчицю. А вона знайшла контакт того, хто колись його придбав. Виявилось, що лабрадора у 5 річному віці викрали в Переяслав-Хмельницькому!» — повідомляє жінка.

За її словами, господарі дуже довго шукали тварину, але марно. Вкрала собаку начебто жінка, яка була знайомою родини.

«Виявилось тепер, що його було вкрадено «знайомою» через помсту за якусь образу чи заздрість. Далі вона того собаку сховала в селі Бориспільського р-ну, в родича. А коли той помер — віддала алкоголікам, на цеп» — розповіла Наталія.

Судячи з відео зустрічі, пес упізнав свого господаря, якого не бачив 6 років. Чоловік повідомив, що справжнє, перше ім’я собаки — Рон.

Наталія Рец у коментарях під дописом наголошує, що до викрадень собак найчастіше виявляються причетні знайомі господарів, і в аналогічних випадках рекомендує починати пошуки саме серед знайомих та близьких.

Тим часом, у столиці для трьох пухнастих щенят та ще двох песиків шукають господарів.

Фото: Фейсбук