У результаті хлопчик упав на металеві ворота та забив грудну клітину. Правоохоронці задокументували злочин та розпочали пошук кривдниці.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

На початку вересня до Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що наглядно знайома жінка завдала побоїв її 9-річному сину. Заявниця розповіла правоохоронцям, що на вулиці між її сином та його однолітком стався конфлікт, який діти владнали самостійно. Але бабуся другого хлопчика наздогнала її сина та штовхнула в спину.

Провівши необхідні розшукові заходи, співробітники сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції встановили особу порушниці. Нею виявилася уродженка Київської області, 1964 року народження, яка раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася.

Сектором дізнання відділу поліції №1 Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень.

Наразі дізнавачі під процесуальним керівництвом Дніпровської окружної прокуратури Києва повідомили порушниці про підозру у вчиненні злочину.

Міру покарання для жінки обере суд.

За скоєне уродженці Київщини загрожує до одного року виправних робіт.

Фото: Відкриті джерела