За словами боксера, він не знав, що розмова з Марченко стане частиною її фільму.

Український боксер-важковаговик Олександр Усик заявляє, що не брав участі у зйомках фільму «Паломниця» Оксани Марченко, підсанкційної дружини депутата ОПЗЖ Віктора Медведчука. Про це він розповів в ефірі каналу «ПравдаТут».

Спортсмен повідомив, що спілкувався з Марченко близько року тому і буцімто не знав, що з цього вийде інтерв’ю для фільму; хоча водночас підтвердив, що знав, що Марченко знімає фільм.

«Тут вопшє така ситуація: я не знімався в фільмі Оксани Марченко. Це просто якась дурня получилася… відео було записано рік чи більше тому, і мені тоді запропонували порозмовляти з нею, бо вона знімала фільм про лавру. Я кажу: «Ні, я не дуже хочу, розмовляти з нею». Але монахи кажуть: «Алекс, ніхто краще тебе не розкаже про Києво-Печерську лавру, про печери, святих… Кажу: «Ну добре, згоден, я погомоню з нею» — плутано пояснив Усик.

Після цього Усик назвав фільм Марченко «інформаційною війною» і натякнув, що вважає себе обманутим.

«Вони зробили якесь кіно… я розумію, шо іменно це і є інформаційна війна. Коли комусь погано, вони дурять… я вже задовбався мовчати і миритися, коли так роблять люди» — сказав боксер.

Зауважимо також, що фільм «Паломниця» Усик коментував, відвідуючи греко-католицьку Святоуспенську Унівську лавру біля Львова. В цій же розмові з журналістами боксер розповідав про те, як радянська влада нищила ікони у церквах та «палила ікони і хрести». При цьому Усик говорив українською мовою, що публічно робить вкрай рідко.

Водночас, лише у травні минулого року Усик разом з Василем Ломаченком знявся у російському фільмі «Здрастуй, брате! Христос воскрес» про «дружбу між братніми народами України і Росії».

Як ми повідомляли, в інтерв’ю Марченко настоятель Печерської лаври Павло зізнався, що свого часу не здав міліції маніяка Онопрієнка. Також у цьому фільмі дружина Медведчука цілувала черепи померлих людей і брала в руки кістки.

Фото: скріншот YouTube