Реанімобіль передали в рамках співпраці Асоціації українців в Республіці Ірландія та Благодійного фонду "Сучасна Україна".

Про це повідомила Бучанська міська рада.

У повідомленні зазначили, що медики Бучанського консультативно-діагностичного центру отримали від благодійників автомобіль швидкої допомоги.

“Спеціалізований медичний автомобіль Fiat DUCATO 42 MAXI MULTIJET POWER, разом із гуманітарною допомогою та медичним обладнанням, керівництву Бучанського медичного закладу передав Президент Благодійного фонду “Сучасна Україна” – Володимир Гавриш. Також важливу роль в процесі його доставки до Бучі відіграла голова Почесної ради Фонду, Народна артистка України – Наталія Бучинська”, – зазначили у дописі.

Сучасний реанімобіль доставили в рамках співпраці Асоціації українців в Республіці Ірландія та Благодійного фонду “Сучасна Україна” в межах спеціального медичного проєкту підтримки України – “Medical help Ukraine”.

До слова, у межах проєкту “Medical help Ukraine”, Україна отримала 9 швидких. Крім того, було доставлено медичну апаратуру, ВАК апарати для лікування ран негативним тиском, аптечки першої допомоги, велику кількість інструментів, перев’язувальних матеріалів, котрі виділила Ірландська служба охорони здоров’я (HSE Health Service Executive).

Фото: Фейсбук