До руху можуть доєднатися всі охочі.

На території Дарницького району столиці від 24 лютого започатковано потужний волонтерський рух, який допомагає як нужденним містянам, так і українським захисникам. Про це повідомляє місцева райадміністрація в Фейсбуці.

Так, волонтери Тетяна Полівода, Алла Яковенко, Володимир Драган та директорка гімназії «Київська Русь» Інна Бадаєва готують гарячі обіди для бійців тероборони. Для цього спочатку використовували потужності свого кафе, а потім і гімназії.

Спочатку готували 200 шт. гарячих обідів для бійців ТРО, а тепер потужності почали дозволяти більше 900 шт. Обіди багато разів спасали життя людям в Бучі, Ірпіні, Бородянці, а в Чернігові вишикувалася така черга, що довелося декілька разів возити” — йдеться в дописі.

Разом з волонтерами працює 15 мешканців Дарницького району. Продуктами їм допомагають в тому числі і з-за кордону.

Зараз вони готують у ІІ зміни, що дозволяє частково забезпечувати підопічних Управління соціального захисту населення та Територіального центру обслуговування громадян Дарницького району.

В меню є гарячий комплексний обід і пиріжки. А перед Великоднем волонтери змогли забезпечити випічку більше 1000 шт. пасок і допомогти доставити їх до тих, хто не міг їх випекти чи придбати.

Ще півсотні дарничанок взялися плести маскувальні сітки та розвантажувальні жилети. Їх надавали бійцям ТРО на вулиці Привокзальній та інших локаціях Дарниці. Кошти на швейні машинки та допомогу професійних кравчинь надав благодійний фонд «Човен».

Наразі працює 47 волонтерок, в них є 47 швейних машинок. За весь час існування своєї маленької бригади дівчата пошили 1300 шт. плитоносок та 450 шт. розвантажувальних жилетів.

Фото: Фейсбук