Деякі керманичі йдуть у відпустку за власний рахунок, адже запевняють, що працювати в локадун - невигідно.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Сьогодні, 5 квітня, після того, як у Києві запровадили проїзд у громадському транспорті за спецперепустками, у столиці зменшилася кількість маршруток.

Кияни зазначають, що зранку дочекатися транспорт було нереально, а вдень – по 1-2 маршрутки за годину.

Голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко пояснив, що вивезти на маршрут всіх перевізників сьогодні не вдалося, адже водії зараз масово звільняються або беруть відпустки за власний рахунок.

Причина звільнень – те, що більшість людей, які захочуть скористуватися транспортом, будуть без перепусток. Відтак, ймовірні конфлікти з пасажирами та проблеми з правоохоронцями.

«Пасажиропотоку зараз взагалі немає. Сьогодні, наприклад, не було жодного штрафу за перевантаження маршрутки. Ходили пусті тролейбуси, автобуси та маршрутки», – зауважив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Водночас Ігор Мойсеєнко розповів, що сьогодні, 5 квітня, зранку на маршрути виїхали 70-80% рухомого складу. Водії перевіряли перепустки. А вже ближче до вечора більшість транспорту почало «з’їжджати» з рейсів.

Щодо міжміського транспорту Ігор Мойсеєнко зазначив, що наразі для користування маршрутками, які їздять із передміся до столиці, непотрібна спецперепустка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що через локдаун не всі столичні маршрутчики вийдуть на дороги з 5 квітня.

Фото: фейсбук