Кілька днів Островський був на свободі, бо його відпустили з СІЗО.

У понеділок, 11 жовтня, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою водію автомобіля Hummer, який обвинувачується у вчиненні ДТП на бульварі Лесі Українки, внаслідок якої загинула 10-річна дівчинка. Про це повідомляє прокуратура Києва, не називаючи імені фігуранта.

Печерський районний суд столиці, задовольнивши клопотання прокурора, застосував до чоловіка безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 09 грудня 2021 року.

Мова йде про Кирила Островського, який 25 липня 2018 року на пішохідному переході на бульварі Лесі Українки збив 10-річну дівчинку, яка переходила вулицю разом із матір’ю на зелене світло. Hummer Островського проїхав ще кілька десятків метрів, намагаючись втекти. Водій чинив опір поліції при затриманні, здавати тест на вміст алкоголю та наркотиків в крові відмовився.Постраждала дівчинка померла у кареті швидкої допомоги.

З 2018 року Островському кожні 2 місяці продовжували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, вирок так і не було винесено.

Кілька днів тому Островського відпустили з СІЗО, бо суддя Крістіна Константінова не продовжила йому арешт і не передала справу  іншій судді. Докладно про це ми писали тут.

Островський — колишній боксер, власник і директор київської фірми Fit&Sweet. Як повідомляє видання «Обозреватель» з посиланням на власні джерела, Островський — племінник кримінального авторитета та очільника організованого злочинного угрупування Олександра Кириченка (відомий як «Саша Оболонський»).

Фото: Фейсбук