Унаслідок наїзду громадянку з тілесними ушкодженнями шпиталізували до лікарні.

Сьогодні зранку, 30 липня, водій автівки Volkswagen здійснив наїзд на жінку, яка перебігала пішохідний перехід на вулиці Шолом-Алейхема.

Про це повідомляє Пітрульна поліція Києва в Facebook, додавши відео наїзду.

Сьогодні зранку патрульні отримали виклик на вулицю Шолом-Алейхема. По прибуттю патрульні з'ясували, що водій автомобіля…

Опубліковано Патрульна поліція Києва Четвер, 30 липня 2020 р.

На відео помітно, як жінка хотіла перебігти пішохідний перехід. Перша автівка зменшила швидкість, але водій другого автомобіля Volkswagen здійснив наїзд на громадянку.

Унаслідок наїзду, жінку з тілесними ушкодженнями шпиталізували до лікарні. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.

Також у дописі поліція нагадала киянам:

  • Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
  • Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
  • Пішоходам забороняється виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху, раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід.

Фото: скріншот з відео