Представник комунальної служби заявив, що зупиняти маршрутників — «це компетенція поліції». Директор компанії перевізника назвав відсутність документів «диверсією».

Напередодні інспектори Комунальної служби перевезень (КСП) перевіряли 5 маршрутів автобусних таксі в Києві. Попри відсутність усіх дозвільних документів на маршруті №150, водій одного з автобусів поїхав далі з пасажирами — йшлося в сюжеті «ТСН».

Примітно, що на маршруті №150 їздять нові автобуси Volvo Hybrid, які нещодавно презентувала КМДА як взірець транспорту для таких перевезень. Однак у водіїв цих автобусів не виявилося ні ліцензії на автобус, ні документів техогляду.

Виявивши порушення у першому з цих автобусів, інспектори змусили водія повернути гроші пасажирам, щоб ті дочекалися нового автобуса. Однак коли приїхав наступний, в нього виявили ті самі порушення.

В результаті, за декілька хвилин цей автобус поїхав далі з пасажирами. Інспектори КСП лише розвели руками — мовляв, нічого зробити більше не можуть.

Маршрутка без дозвільних документів поїхала далі в присутності керівництва Служби перевезень

«Це компетенція поліції, ми не можемо фізично його обмежити, лягти перед нього… в нього пройдений передрейсовий технічний огляд. —  Так ви ж кажете, в нього не всі документи є, а він поїхав з пасажирами при нас?!! — Це на жаль компетенція поліції, я не можу фізично перед ним стати» — сказав вслід маршрутці Віктор Садченко, т.в.о. Комунальної служби перевезень.

Директор компанії-перевізника, який прибув на місце перевірки за кілька хвилин після її початку, пояснив відсутність документів у водіїв тим, що їх могли вкрасти.

Сергій Бородін, керівник компанії-перевізника

«Вони стоять на парковці відчинені. На території, яку ми орендуєм. Вже в мене якісь мислі погані… еее, шо це може якась діверсія. Може, двері толкнули — папочку вийняли» —  сказав Сергій Бородін, директор компанії-перевізника.

Згідно з даними з відкритих джерел, Бородін є керівником компанії «Транс-Сіті». Днями ця компанія підписала з КМДА угоду на обслуговування трьох маршрутів за новими стандартами. Відомо, що вона обслуговує маршрути №№ 205, 599, 600.

Зауважимо: в КМДА стверджують, що для пасажирів з автобуса із порушеннями знайшли новий транспорт.

Про те, як проходила перевірка вказаних маршруток, ми писали тут.

Фото: скріншоти