Екологічна ініціатива компанії, висадка дерев та підтримка ремонту системи поливу - це приклад соціальної відповідальності.

Страхова компанія “Перша” долучилася до реконструкції системи поливу Національного ботанічного саду ім.Гришка.

Сучасний бізнес все частіше керується принципами «корпоративної соціальної відповідальності». Це кодекс бізнес-етики, який передбачає відповідальність бізнесу перед споживачами, працівниками, партнерами, а також перед суспільством в цілому.

Страхування – це за своєю природою дуже соціальний бізнес. Для клієнтів – це допомога в найважчу хвилину. Для працівників – це дотримання всіх норм і вимог трудового законодавства, своєчасна зарплата і повний пакет соціальних гарантій. Для держави – це своєчасне надходження податків, а головне – підтримка престижу України.

«Зелена карта» (страхування відповідальності українських водіїв за кордоном), страхування відповідальності операторів атомних станцій – завдяки цим видам страхування український страховий ринок інтегрований у світову фінансову систему, і компанія «ПЕРША» є активним учасником цього процесу.

Серед іншого, корпоративна соціальна відповідальність передбачає екологічність бізнесу та активну участь у вирішенні проблем місцевих громад. Сьогодні компанія зробила свій внесок в реконструкцію системи поливу Ботанічного саду.

Тут зібрані унікальні колекції, які можуть загинути, якщо не забезпечити доступ вологи. За цими рослинами – праця поколінь вчених, які збирали колекції, вирощували їх, адаптували до нашого клімату. Крім того, ботанічний сад є улюбленим місцем відпочинку городян, і компанія допомагає зберегти зелений острівець в центрі столиці.

Користуючись нагодою, компанія закликає долучитися до ініціативи компанії «ПЕРША» і зробити свій внесок у відновлення системи поливу столичного ботанічного саду.

Фото: прес-служба