З початку року в Києві кількість приватних сонячних станцій зросла на 10%.

Про це повідомляє прес-служба YASNO.

Так, у червні – серпні згенерувати 1,4 млн кВтгод електроенергії та заробити за «зеленим» тарифом 7,1 млн грн.

Перетворюючи енергію сонця на електричну, частину виробленої електроенергії просьюмери використовують на потреби власної оселі. Якщо прилади споживають менше, ніж згенеровано, надлишок продають у мережу. За це власники домашніх СЕС щомісяця отримують виплати за «зеленим» тарифом, що встановлюється державою. У Києві розрахунки з просьюмерами здійснює постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO.

З початку року приватні сонячні електростанції столиці виробили 2,4 млн кВтгод електроенергії, а їх власники отримали 11 млн грн доходу за «зеленим» тарифом.

«Зелений» тариф в Україні – один із найбільш вигідних в Європі, тому не дивно, що в нашій країні з кожним роком росте кількість просьюмерів. YASNO пропонує клієнтам багато продуктів та послуг для комфорту, енергоефективності та електромобільності, в тому числі і встановлення домашніх сонячних станцій «під ключ». За принципом «єдиного вікна» ми консультуємо, отримуємо технічні умови на необхідну потужність, доставляємо та встановлюємо обладнання, оформлюємо «зелений» тариф і всі документи. Клієнтам непотрібно звертатися в інші організації, вони заощаджують час і гроші», – розповідає директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як мешканцям ОСББ дізнатися, чи платить організація по рахунках за світло: способи.

Фото: facebook