Автомобіль оголосили у розшук вже за кілька хвилин після ДТП.

Власники автомобіля, на якому Антон Желепа скоїв жахливу аварію під Києвом, намагаються створити собі фальшиве алібі. Про це йдеться у сюжеті «Служби порятунку» телеканалу Київ.

За кілька хвилин після ДТП автомобіль Mercedes, на якому пересувався Антон Желепа, було оголошено у розшук. Колишній голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький вважає, що власники авто у такий спосіб намагаються зняти з себе відповідальність.

Автомобіль, на якому їхав Желепа, після аварії

«За цей час патрульні тільки встигли приїхати, і власниці б не телефонували — ваша це машина, чи ні? Це говорить про те, що власнику стало відомо що з автомобілем щось відбулося, і він намагається зняти з себе відповідальність, або з когось іншого… Ніби створюючи собі фальшиве алібі», — говорить Старенький.

Власницею автомобіля є Ольга Нікітіна. Її чоловік, Олександр Нікітін, заявив журналістам, що у день аварії Антон Желепа прийшов просити узяти його на роботу. Чоловік стверджує, що перед аварією не бачив Желепу п’яним – той нібито хотів бути тверезим під час співбесіди.

«Не був п’яним, ні… я відразу б побачив. Я йому сказав, я йду до сусіда, кажу, почекай тут мене. І потім прийшов додому. Дивлюся, машини немає… Ні машини, ні ключів немає… Десь людина зникла», — заявив журналістам Нікітін. При цьому він не повідомив, де і коли Желепа міг напитися.

Олександр Нікітін

Також, судячи зі слів Нікітіна, з Желепою вони знайомі давно: у 2000-их той начебто вже працював у нього водієм, але був звільнений через пиятику; а пізніше ще й поцупив у колишнього роботодавця кілька тисяч доларів. Чому після такого Нікітін погодився на нову зустріч з Желепою, незрозуміло.

«Я просто забув про це… ну це окрема розмова. У мене є претензії до нього, і я все одно з нього за них спитаю», — каже Нікітін.

Не виключено, що своїми свідченнями подружжя Нікітіних намагається заплутати слідство і уникнути відповідальності. Адже Желепі було б вкрай складно поцупити автомобіль з елітного котеджного містечка, де багато охорони та камер відеоспостереження. Тим паче, плутані свідчення, які Желепа дав у суді, дають підстави думати, що йому допомагають досвідчені юристи— йдеться у сюжеті.

«Тут пам’ятаю, а ось тут – не пам’ятаю — це поради висококласних юристів», — заявив Валерій Кур, екс-керівник Управління кримінальної розвідки МВС.

У той час як Олександр Нікітін дав журналістам суперечливі коментарі, його дружина Ольга спілкуватися з пресою взагалі відмовилася. Жінка скасувала інтерв’ю, призначене журналістам Kyiv.media, пославшись на тиск і погрози.

Повну версію сюжету дивіться нижче.

Нагадаємо, 12 липня внаслідок ДТП на Столичному шосе за 5 кілометрів від Києва загинуло двоє дорослих і двоє дітей. Правоохоронці затримали 39-річного водія-правопорушника Антона Желепу. Драгер показав, що він був п’яним. Раніше чоловік був неодноразово судимий за різні злочини та адміністративні порушення, в тому числі, за керування транспортом у нетверезому стані.

Фото: скріншоти