Голлівудська зірка пробула в Україні трохи більше доби.

Візит Анджеліни Джолі в Україну готувався таємно, а однією з умов приїзду зірка висунула відсутність зустрічей з будь-якими політиками та офіційними особами. Про це у коментарі українському Forbes розповів радник глави Офісу президента Сергій Лещенко.

Зі слів Лещенка, приїзд Джолі організовували три тижні. Відвідати Україну – була її ініціатива; організацією займався Офіс президента.

«Було два колли, по Zoom і WhatsApp, за участі Джолі і Єрмака (голови Офісу президента). Обговорювали програму й питання безпеки», – каже Лещенко.

У Джолі були наступні умови: візит приватний, не в рамках ООН (вона Посол доброї волі ООН Управління верховного комісара з питань біженців), візит не анонсується заздалегідь, зустрічі тільки з «простими» українцями, жодних офіційних контактів з українськими політиками.

Джолі приїхала в Україну автівкою з Польщі і була у Львові в першій половині дня суботи (30 квітня). У неділю в середині дня вона вже покинула територію України. Джолі зупинялася в львівському Grand Hotel. За півтора дні вона відвідала: Львівську обласну лікарню «Охматдит», зустріла евакуаційний поїзд на львівському вокзалі та поспілкувалася з людьми в центрі. 1 травня відвідала навчально-реабілітаційний центр «Гармонія» в Бориславі.

Лещенко стверджує, що відвідин кав’ярні, де Джолі вперше зняли на телефон, в програмі спочатку не було. Мовляв, Анджеліна спонтанно вирішила попити капучіно.

«Це було спонтанне рішення Джолі, цього не було у програмі» — розповів він.

Нагадаємо, на початку війни Джолі публікувала фото дітей з Києва, які страждають від нападу рашистів.

Фото: Фейсбук