Адміністрація американського президента повідомляла, що такий візит поки не планується.

Візит президента США Джо Байдена до Києва стане важливим сигналом підтримки для України на тлі російської агресії. Про це в інтерв’ю телеканалу CBS заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Міністр додав, що особиста зустріч двох президентів могла б відкрити шлях для нових поставок американської зброї в Україну.

«З початку нової хвилі російської агресії проти України президент Байден продемонстрував справжнє лідерство у наданні допомоги Україні, у мобілізації міжнародної спільноти на підтримку України. Тому, звичайно, ми були б раді бачити його в нашій країні, і це було б важливим сигналом підтримки для нас. І, звісно, особиста зустріч двох президентів могла б прокласти шлях для нових поставок американської зброї Україні, а також для нових дискусій про політичне врегулювання конфлікту» — вказав Кулеба.

Зауважимо, що адміністрація Джозефа Байдена повідомляла, що такий візит поки не планується.

Однак перед тим повідомлялося, що Білий дім працює над можливістю поїздки високопоставленого представника уряду Сполучених Штатів до України. Коли самого Байдена журналісти запитали, чи готовий він поїхати, президент відповів напівжартома, що так.

Фото: Фейсбук